2.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası
2.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası - 9786050651695 - Kocagöz Eğitim Yayınları | Mikro Kitap

2.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

Para Puan : 0
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺39,90
İndirimli : ₺19,90
Barkod : 9786050651695

ADET

Artır Azalt

2. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

2. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası kitabında: Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan “2. Sınıf Soru Bankası” Türkçe, matematik, hayat bilgisi ve İngilizce derslerinin konularını kapsayacak şekilde özenle tasarlandı. İçerdiği konular ve yeni nesil sorular, Millî Eğitim Bakanlığının belirlediği öğretim programına uygun olarak ele alındı. Öğrenciler, bölüm başlarında yer alan “Haydi Benimle Tekrar Et” bölümleri sayesinde okulda öğrenilen konuları pekiştirecek. Sonra da uzman eğitimciler tarafından hazırlanan yeni nesil soruları çözecek. Böylece öğrenilen konuların kalıcı hâle gelmesi sağlanacaktır.

2. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası;
Kocagöz Eğitim Yayınları

Çocuk kitapları, hikaye kitapları, masal kitapları ve daha nicelerini “Kitap Al” sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

“Yayınevlerimiz” sayfasından ise yayınevlerine göz atabilirsiniz.

-Kocagöz Eğitim
-Puhu Kitap

Neden 2. Sınıf Soru Bankası Tercih Etmelisiniz?

2. sınıf tüm dersler soru bankası kitabının içeriği sayesinde öğrenciler, yeni nesil soru biçimlerini rahatlıkla kavrayabilir, öğrendiklerini geliştirebilir. Türkçe, matematik, hayat bilgisi ve İngilizce dersleri dahil olmak üzere, okul derslerinde öğrenilen bilgiler tüm dersler soru bankası ile pekiştirilebilmekte ve öğrencilerin hafızasında çok daha uzun vadeli yer edinebilmektedir. Eğitim kitapları ile öğretim programına paralel olarak ilerleyen 2. sınıf tüm dersler soru bankası, sahip olduğu nitelikli bölümler sayesinde öğrencileri keyifle öğrenmeye davet ediyor!

2. sınıf tüm dersler soru bankası için aranan niteliklere uygun, kaliteli ve uzman ekiple özenle hazırlanan bir eğitim kitabı olarak Milli Eğitim müfredatıyla paralel şekilde ilerleyen “2. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası” kitabı, öğrencilere öğrenmeyi kolaylaştıracak yeni nesil soru biçimleri ile donatılmıştır. Öğrencilerin keyif alarak öğrenmesi ve rahatça odaklanabilmesi adına görsel ögeler kullanılmış ve fonetik yapıdaki metinlere yer verilmiştir. Öğrencilere eğlenerek öğrenmeyi vadeden “2. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası” kitabında, bilgileri kalıcı hale getirebilmek mümkün!

Neden Ornito Yayın Grubu?

Ornito Yayın Grubu; çocuklara özel hazırlanan eğitim kitapları ile eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam ediyor. 2. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası kitabı, uzman eğitmenler ile özenle hazırlanan içeriği sayesinde çok daha aktif ve keyifli bir öğrenme yöntemi sunuyor.

Amacımız; okumayı eğlenceli hâle getirmek ve çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmaktır. Bu misyon doğrultusunda, çocuklarımızın geleceği şekillendirebilmesi için yeni projeler üretmek ve sektörde fark yaratacak çalışmalar yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ornito Yayın Grubu olarak tecrübeli kadromuz ve yenilikçi bakış açımızla çocuk edebiyatının güçlü kalemlerini okurlarımızla buluşturmaya ve öğrenmeyi eğlenceli bir şekilde sunmaya devam ediyoruz.

 

 

 

Bu Ürünü Satın Alanların İlgisini Çeken Diğer Ürünler
Çerez Kullanımı