4.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası
4.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası - 9786050634501 - Kocagöz Eğitim Yayınları | Mikro Kitap

4.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

Para Puan : 0
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺39,90
İndirimli : ₺19,90
Barkod : 9786050634501

ADET

Artır Azalt

4. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

4. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası kitabında: 4.Sınıf Soru Bankası” alanında uzman eğitimciler tarafından; Türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinin konularını kapsayacak şekilde özenle hazırlandı. İçerdiği konular ve yeni nesil sorular, Millî Eğitim Bakanlığının belirlediği öğretim programına uygun olarak ele alındı. Öğrenciler, önce bölüm başlarında yer alan “Haydi Benimle Tekrar Et” bölümleri sayesinde öğrendikleri konuları pekiştirecek. Sonra da farklı zorluk seviyelerinde hazırlanan yeni nesil soruları çözecektir. Böylece öğrenme kalıcı hâle gelecektir.

4. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası;
Kocagöz Eğitim Yayınları

Çocuk kitapları, hikaye kitapları, masal kitapları ve daha nicelerini “Kitap Al” sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

“Yayınevlerimiz” sayfasından ise yayınevlerine göz atabilirsiniz.

-Kocagöz Eğitim
-Puhu Kitap

Neden 4. Sınıf Soru Bankası Tercih Etmelisiniz?

 

4. sınıf tüm dersler soru bankası kitabının içeriği sayesinde öğrenciler, yeni nesil soru biçimlerini rahatlıkla kavrayabilir, öğrendiklerini geliştirebilir. Türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler ve İngilizce dersleri dahil olmak üzere, okul derslerinde öğrenilen bilgiler tüm dersler soru bankası ile pekiştirilebilmekte ve öğrencilerin hafızasında çok daha uzun vadeli yer edinebilmektedir. Eğitim kitapları ile öğretim programına paralel olarak ilerleyen 4. sınıf tüm dersler soru bankası, sahip olduğu nitelikli bölümler sayesinde öğrencileri keyifle öğrenmeye davet ediyor!

4. sınıf tüm dersler soru bankası için aranan niteliklere uygun, kaliteli ve uzman ekiple özenle hazırlanan bir eğitim kitabı olarak Milli Eğitim müfredatıyla paralel şekilde ilerleyen “4. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası” kitabı, öğrencilere öğrenmeyi kolaylaştıracak yeni nesil soru biçimleri ile donatılmıştır. Öğrencilerin keyif alarak öğrenmesi ve rahatça odaklanabilmesi adına görsel ögeler kullanılmış ve fonetik yapıdaki metinlere yer verilmiştir. Öğrencilere eğlenerek öğrenmeyi vadeden “4. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası” kitabında, bilgileri kalıcı hale getirebilmek mümkün!

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Bu Ürünü Satın Alanların İlgisini Çeken Diğer Ürünler
Çerez Kullanımı