Elif'in Sağlık Serüveni | Behiye Yılmaz - Barış Öztürk | İMZALI KİTAP
Elif'in Sağlık Serüveni- Behiye Yılmaz - Barış Öztürk - 9786057442109 - HRC Yayınevi | Mikro Kitap

Elif'in Sağlık Serüveni | Behiye Yılmaz - Barış Öztürk | İMZALI KİTAP

Yayınevi : HRC Yayınevi
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺30,00
İndirimli : ₺24,00
Barkod : 9786057442109

İMZALI KİTAP

ADET

Artır Azalt

ELİF’İN SAĞLIK SERÜVENİ, çocukların ve ebeveynlerin keyifle okuyacağı, okurken öğreneceği bir kitaptır. Covıd-19 salgın hastalığıyla mücadele ettiğimiz bu günlerde günün ihtiyacına cevap veren bir kitap olmasının yanı sıra hikâyelerde her konu kapsamlı olarak ele alınıp nitelikli ve çocuğun bilincinde yer edecek şekilde harmanlanarak sunulmuştur. Hikâye, güncel ve zaman aşımı söz konusu olmayan, yaşamımız boyunca hayatımızın parçası olan konulardan seçildiği için çocukların ve ebeveynlerin daima aklında kalacağı konulardır.

Çocuğun bilgi dağarcığı ve nasıl algılayacağı dikkate alınarak hazırlanmış olan bu hikâye kitabının bölümlerinde sağlık ve eğitim camiasından uzman kişilerle ciddi çalışmalar yapılmıştır.

Çocuklar, daha küçücükken “Ben doktor olacağım”, “Ben öğretmen olacağım” ve benzeri meslek guruplarının isimlerini söyler. Bu kitap, onlara güzel bir bakış açısı sunmaktadır! Çünkü öğreten bir doktoru sevecekler, empati yapacaklar, hayal dünyaları gelişecek, bu bilgilerini kullanarak kendilerini ve arkadaşlarını koruma içgüdüsüyle hareket edecekler, arkadaşlarına bu yönde tavsiye de bulunacaklar hatta öğretecekler!

Bu Ürünü Satın Alanların İlgisini Çeken Diğer Ürünler
Çerez Kullanımı